ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8275

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
sPiSaliśmy się w Barzkowicach

Przez dwa dni aktywnie uczestniczyliśmy w zorganizowanych, już po raz XXVI, Targach Barzkowickich. Nasze stoisko odwiedziły tysiące ludzi. I jak zwykle mieliśmy wiele do zaoferowania.


Ciekawe upominki, pamiątki, baloniki, czy też darmowe gazety i gadżety, to nie jedyne atrakcje, które czekały w tych dniach na wszystkich gości, którzy postanowili odwiedzić nasze stoisko.

W ten weekend byliśmy oblegani, nie tylko z tego powodu. Poseł Michał Jach, europoseł Marek Gróbarczyk, radni miejscy i powiatowi Prawa i Sprawiedliwości ze Stargardu, oraz liczni członkowie i sympatycy PiS, stworzyli wokół naszego stosika wspaniałą,  wręcz rodzinną atmosferę.


- Dziękuję za wiele ciepłych słów wsparcia i mnóstwo cennych uwag, które na pewno wykorzystamy w przyszłości – przyznaje poseł Michał Jach. - Dziękuję naszym członkom i sympatykom, za perfekcyjną organizację i zaangażowanie w całe przedsięwzięcie. Przede  wszystkim jednak, chciałbym podziękować naszym rolnikom, za wspaniały dar ich rąk, za owoce pracy – jakże ciężkiej i mozolnej. Składam słowa najwyższego uznania oraz życzę, zawsze udanych plonów, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.  Więcej foto.

 

    Damian Maligłówka, fot. , źródło: Tadeusz Sowa,Adam Kalinowski, Marek Gróbarczyk - 09.09.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©