ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8639

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
" To oni wkrótce nas zastąpią"

Poseł Michał Jach był gościem miejsko – powiatowej inauguracji nowego roku szkolnego, która tym razem miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 1 w Stargardzie.

 

Parlamentarzysta PiS nie szczędził słów uznania w stronę całego, stargardzkiego grona pedagogicznego. Uczniom życzył jak najlepszych stopni i wyników. – Nowy rok szkolny to szczególny dzień, na który zawsze patrzymy z nadzieją i wielkimi oczekiwaniami – przyznał poseł Michał Jach. – Niestety, w tym roku sytuacja w naszej oświacie nie napawa optymizmem. Powodem takiego stanu rzeczy są przede wszystkim braki finansowe, przerzucanie wielu obowiązków na ledwo wiążące koniec z końcem samorządy, zwolnienia tysięcy nauczycieli oraz fatalne decyzje programowe.W trakcie krótkiego przemówienia poseł Michał Jach pogratulował nauczycielom, że mimo wielu problemów i cięć finansowych na oświatę, nauczyciele z dużą determinacją i zaangażowaniem kształcą nasze dzieci i młodzież. – Życzę wszystkim nauczycielom, aby nadal pełnili swoją misję tak dobrze, jak dotychczas, zaś uczniom samych sukcesów, bo przecież to oni wkrótce nas zastąpią – podsumował poseł Michał Jach.

                        
    

W inauguracji nowego roku szkolnego wzięli udział przedstawiciele władz miejskich, na czele z prezydentem Sławomirem Pajorem i Rafałem Zającem oraz starostą stargardzkim Waldemarem Gilem. Pośród licznie zaproszonych gości byli również radni Prawa i Sprawiedliwości, których reprezentował przewodniczący Rady Miejskiej Wiesław Masłowski.

 

    Damian Maligłówka, fot. Tadeusz Surma - 03.09.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©