ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8718

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Powstanie w Stargardzie

Uroczystą mszą świętą w kościele św. Ducha o godz. 16.00. Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie w czwartek, pierwszego sierpnia, rozpocznie oficjalne obchody upamiętniające 69. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

- Oddajmy w ten sposób cześć i hołd tym wszystkim, którzy bohatersko walczyli z okupantem o wolną i niepodległą Polskę, tym którzy ginęli z bronią w ręku, kolportowali podziemną prasę i wreszcie tym, którzy malowali znak Polski Walczącej na murach polskich miast – mówi Wiesław Masłowski, przewodniczący powiatowych struktur PiS.
 

Po mszy świętej przedstawiciele i działacze Prawa i Sprawiedliwości z posłem Michałem Jachem na czele złożą wiązanki kwiatów pod pomnikiem Sybiraków. Punktualnie o godz. 17.00. w mieście zawyją syreny.

Natomiast godzinę później w Domu Kultury Kolejarza odbędzie się spotkanie z historykiem i publicystą Jerzym Robertem Nowakiem. Spotkanie organizowane przez Klub Gazety Polskiej w Stargardzie, rozpocznie się krótkim koncertem pieśni powstańczych, które wykona chór Cantore Gospel pod dyrekcją Marii Pyry.

    md - 29.07.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©