ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8395

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Udana akcja. Stargardzianie byli zaskoczeni!

2. maja w dwóch miejscach na terenie Stargardu rozdawaliśmy flagi i flagietki narodowe. Nasza akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem i zaskoczeniem mieszkańców – Wszystkie flagi i gadżety rozdaliśmy bardzo szybko – przyznaje radny PiS Zdzisław Wilk.

A wszystko za sprawą przypadającego Dnia Flagi Narodowej. Nasi członkowie i przedstawiciele Forum Młodych PiS tego dnia rozdawali biało-czerwone flagi na ulicy Wyszyńskiego oraz na Rynku Staromiejskim.

Zainteresowanie było duże, również ze strony dziennikarzy. - To budujące, że do akcji włączyli się młodzi ludzie, zarówno po stronie rozdających, jak i tych którzy flagi postanowili zabrać ze sobą do domu – przyznaje Ireneusz Rogowski, członek zarządu powiatu stargardzkiego.Radny Zdzisław Wilk podkreśla, że tego typu akcje powinny być organizowane zdecydowanie częściej, nie tylko incydentalnie. - Polskie godło i flaga to nasza duma, dlatego też należy im się ogromny szacunek. Wywieszanie flagi nie powinno być dla nas świątecznym przymusem lecz patriotycznym obowiązkiem.
W akcji rozdawania flag udział wzięli: Elżbieta Koczorowska, Mariusz Smuga, Irena Staszyńska, Ireneusz Rogowski, Anna Rzepecka, Mariusz Sypniewski, Przemysław Sulecki, Piotr Zelent, Andrzej Ulatowski i Zdzisław Wilk.

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

    Damian Maligłówka. fot. Tadeusz Surma - 04.05.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©