ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8732

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
W obronie życia...
 
Około 20 tysięcy osób uczestniczyło w XI Szczecińskim Marszu dla Życia.  Udział w wielkim pochodzie wzięli także stargardzianie, między innymi młodzież skupiona wokół parafii św. Ducha, a także członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości.
 
Marsz rozpoczął się o godz. 15 - tej na Jasnych Błoniach a zakończył na pl. św. Jakuba przed Bazyliką Archikatedralną, w której odprawiona została uroczysta Msza Święta.
 

Hasłem przewodnim tegorocznego Szczecińskiego Marszu dla Życia było „Nie bądź cicho!” . Zorganizowany już jedenasty raz Marsz dla Życia to wydarzenie gromadzące osoby broniące wartości ludzkiego życia, co roku przyciąga swoją kolorową i radosną oprawą coraz liczniejsze rzesze uczestników, którzy wspólnie chcą pokazać, jak wartościowe i piękne jest życie każdego człowieka – od poczęcia do naturalnej śmierci.
W tym roku Stargard reprezentowała między innymi liczna grupa osób z parafii św Ducha. Natomiast lokalne struktury PiS  wspomogły swoją obecnością A. Wojnarowska, A. Rzepecka z synem, T. Sowa, J. Bieleninik oraz P. Zelent z ojcem.
 
Organizatorami marszu były Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" Oddział w Szczecinie oraz Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Zapraszamy do fotorelacji autorstwa Anny Rzepeckiej.
    md, fot. Anna Rzepecka - 17.04.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©