ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8660

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
" W tym miejscu po prostu straszy !"

 

- Jestem zdruzgotany tym, co zobaczyłem – skwitował poseł Michał Jach po wizycie studyjnej na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej. 
 
Poseł Jach był jedynym zachodniopomorskim parlamentarzystą, który uczestniczył w wyjazdowym spotkaniu członków Komisji Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska oraz Komisji Doraźnej ds. rozwoju gospodarki morskiej w subregionie Dolnej Odry i Zalewu Szczecińskiego Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

– Widok pustych pomieszczeń stoczniowych sprawia bardzo ponure wrażenie, w tym miejscu po prostu straszy – przyznał po zakończonej wizycie poseł ze Stargardu. – Na pochylniach oraz ogromnych halach, gdzie niegdyś tętniło życie po prostu hula wiatr, gdzieniegdzie krzątają się pojedynczy pracownicy, którzy nie wiadomo czym się zajmują. Wygląda na to, że nikt tam nad niczym nie panuje.
Poseł Michał Jach z przerażeniem przyjął niepokojące doniesienia, że wybudowane za niebagatelną sumę 100 milionów złotych nowoczesne komory malarskie również ulegają niszczeniu i są powoli rozbierane.

– Nie tylko ja mam wrażenie, że te pieniądze zostały wyrzucone w błoto – podsumował z ubolewaniem poseł Michał Jach deklarując, że posłowie opozycji zwrócą szczególną uwagę Państwa na to, co dzieję się obecnie na terenach po byłej Stoczni Szczecińskiej.

 

    md - 15.03.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©