ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8755

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Jach pogratulował Kaczyńskiej

Stargardzki parlamentarzysta Michał Jach był gościem zakończonego plebiscytu „Gwiazdy Stargardzkiego Sportu 2012”.  Tym razem poseł ufundował puchar dla Pauliny Kaczyńskiej, młodej i utalentowanej lekkoatletki LKS Pomorze Stargard.


Gala finałowa konkursu odbyła się w Stargardzkim Centrum Kultury. Najlepszych sportowców Stargardu typowano na łamach „Dziennika Stargardzkiego”.
 

Swój głos miała również kapituła konkursowa. Ostatecznie zwyciężczynią plebiscytu okazała się Paulina Howis, zapaśniczka klubu LKS Feniks Stargard. Za najlepszego trenera uznano szkoleniowca tego klubu Mariusza Kucharczyka. 
Tak jak w ubiegłym roku poseł Michał Jach ufundował puchar dla sportowca, który uplasował się w pierwszej dziesiątce plebiscytu. Tym razem poseł wręczył puchar Paulinie Kaczyńskiej. Lekkoatletka startująca w barwach LKS Pomorze Stargard zajęła w głosowaniu bardzo wysokie czwarte miejsce. Paulina Kaczyńska jest biegaczką specjalizującą się w biegach na średnich i długich dystansach. W roku 2012 wywalczyła dwa medale lekkoatletycznych młodzieżowych mistrzostw Polski i znalazła się w kadrze na mistrzostwa Europy.
– Paulinie Kaczyńskiej, zwycięzcom oraz pozostałym finalistom plebiscytu życzę wielu dalszych sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celu, a także powodzenia w życiu osobistym – podsumował poseł Michał Jach.

 

    md, fot. Tadeusz Surma - 19.02.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©