ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8739

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Czym zajmuje się poseł?
Jakimi sprawami  zajmuje się poseł i na czym polega jego praca? Które kwestie dotyczące naszego miasta i regionu są dla niego najważniejsze? Na te i szereg innych pytań uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Stargardzie odpowiadał poseł Michał Jach.

Biuro poselskie posła Michała Jacha wraz ze swoją opiekunką odwiedzili młodzi uczniowie SP nr 3 w ramach zajęć koła regionalnego.

Podczas spotkania padło wiele różnych pytań. Poseł z cierpliwością odpowiadał na wszystkie, zarówno te dotyczące jego działalności w Sejmie,  jak i te już bardziej prywatne.

- Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wiedzą uczniów, ich mądrymi i dociekliwymi pytaniami – przyznał poseł Michał Jach.

– Cieszę się, że tak młode osoby interesują się sprawami swojego miasta oraz chcą świadomie i aktywnie uczestniczyć w  życiu wspólnoty lokalnej. Mam nadzieję, że udało mi się w prosty i jasny sposób odpowiedzieć uczniom na wszystkie, nurtujące ich kwestie. 

Poseł Michał Jach opowiedział też o funkcjonowaniu swojego biura poselskiego, przedstawił również swoich współpracowników, którzy pomagają mu na co dzień w wypełnianiu mandatu posła. 
Na zakończenie wizyty poseł Michał Jach wręczył swoim gościom skromne upominki.

    md - 06.02.2013
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©