ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8248

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Wigilia z europosłem
Tradycyjnie już kilkudziesięciu członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości ze Stargardu spotkało się na wigilijnej wieczerzy opłatkowej.

Na zaproszenie posła Michała Jacha na spotkanie przy wigilijnym stole przybył europoseł Marek Gróbarczyk. Pojawili się również przedstawiciele lokalnego samorządu, natomiast słowo Boże wygłosił duszpasterz kościoła św. Jana ks. Adam Kubiak.
- Życzę wam przede wszystkim zdrowych, wesołych i spokojnych świąt, spędzonych w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół oraz szczęśliwego 2013 roku – powiedział poseł Michał Jach.

W podobnym tonie zwrócił się do zebranych w klubie Prestige europoseł Marek Gróbarczyk, który kolejny już raz uczestniczył w stargardzkiej wigilii członków PiS. - Cieszę się, że znów widzimy się w taki miłym i wielkim gronie - przyznał europoseł Gróbarczyk. - Życzę wam i waszym rodzinom radosnych i spokojnych świąt, spełnienia marzeń i realizacji wszelkich planów oraz pomyślności w nadchodzącym nowym roku. Mam tutaj w Stargardzie wielu przyjaciół i zawsze z chęcią do was przyjeżdżam. Widzę jak to miasto się zmienia na lepsze. To również i wasza zasługa. 
- Niech te święta będą okazją do bycia razem, wspólnego śpiewania kolęd, rozmowy, okazywania sobie wzajemnie przyjaźni i życzliwości – przyznał z kolei ks. Adam Kubiak. - A ten biały opłatek niechaj przypomina nam o Chlebie Życia, który zstąpił z nieba i o Jezusie narodzonym w Betlejem.
Na wigilijnym stole nie zabrakło oczywiście tradycyjnych, świątecznych potraw. Spotkanie opłatkowe było również okazją do wymiany poglądów, spostrzeżeń oraz zwykłej szczerej rozmowy z europosłem Markiem Gróbarczykiem, posłem Michałem Jachem, czy też przedstawicielami lokalnego samorzadu.
    md - 22.12.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©