ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8773

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
ANTONI MACIEREWICZ WE WTOREK W STARGARDZIE
Na specjalne zaproszenie posła Michała Jacha do Stargardu przyjedzie  Antoni Macierewicz, poseł na Sejm RP I, III, IV, VI i VII kadencji, działacz opozycji demokratycznej w PRL, współtwórca Komitetu Obrony Robotników, publicysta i historyk.

Spotkanie z Antonim Macierewiczem i posłem Michałem Jachem odbędzie się 18 grudnia o godz. 14.00 na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Wcześniej obaj parlamentarzyści spotkają się na krótkim briefingu prasowym z dziennikarzami. – Od kilku miesięcy namawiałem posła Macierewicza, aby znalazł chwilę czasu i przyjechał do Stargardu i wreszcie się udało – przyznaje stargardzki parlamentarzysta PiS Michał Jach. Jestem przekonany, że będzie to bardzo owocne i interesujące spotkanie.
Poseł Antoni Macierewicz zasiada obecnie na czele Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r. Ponadto przynależy do Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Wolności Słowa oraz Zespołu na rzecz Ochrony Życia i Rodziny. Jeden z bliskich współpracowników prezesa Jarosława Kaczyńskiego.
    md - 16.12.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©