ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8401

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Poseł Jach spotkał się z ministrem rolnictwa. Jest w zarządzie.
Bardzo pracowite dni ma za sobą stargardzki parlamentarzysta z ramienia PiS Michał Jach. Najpierw spotkał się z ministrem rolnictwa Stanisławem Kalembą, po czym wziął udział w inauguracyjnym posiedzeniu nowo powołanej Rady Budowy Okrętów.

Podczas spotkania w Ministerstwie Rolnictwa Michał Jach, wiceprzewodniczący Zachodniopomorskiego Zespołu Parlamentarnego, poruszył temat wciąż niejasnej sytuacji wokół prywatyzacji Zakładów Zbożowych w Stoisławiu
. – Mam nadzieję, że nie dojdzie do wrogiego przejęcia tego zakładu w obce ręce i obcy kapitał – przyznał w trakcie spotkania Michał Jach.

- Byłoby najlepiej, gdyby tym przedsiębiorstwem zarządzali rolnicy, czyli Spółdzielnia Producentów i Przetwórców Zbóż z Koszalina.
Z Warszawy poseł Michał Jach udał się do Gdyni, aby na specjalne zaproszenie uczestniczyć w inauguracyjnym posiedzeniu Rady Budowy Okrętów. Michał Jach, członek Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, wszedł w jej dziewięcioosobowy zarząd. Zadaniem RBO będzie opracowywanie opinii i ekspertyz w zakresie potrzeb modernizacyjnych Marynarki Wojennej RP. – To społeczna i prestiżowa funkcja, którą przyjąłem z dużą satysfakcją – mówi poseł Michał Jach. – Działania Rady mają na celu pomoc w odbudowie potencjału polskich sił morskich oraz wzmocnienie krajowego przemysłu stoczniowego. To także, jak zapisano w statucie, społeczna inicjatywa o charakterze opiniotwórczym i opiniodawczym.

    Damian Maligłówka - 04.12.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©