ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8838

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Kolejne bezpłatne porady w biurze posła Jacha
15 listopada w biurze poselskim posła Prawa i Sprawiedliwości Michała Jacha od godziny 15.15 będą udzielane bezpłatne porady z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Parlamentarzysta zaprasza serdecznie pracodawców i pracowników z terenu Stargardu Szczecińskiego i okolic.
                                                                                                                                  
Porady będą udzielane raz w miesiącu.Mają one pomóc pracodawcom w uzyskaniu informacji o tym, jak powinien wyglądać każdy zakład pracy, oraz jakie dokumenty musi obowiązkowo posiadać pracodawca. Bezpłatne porady mają też uświadamiać pracowników o przysługujących im prawach i obowiązkach.
- W ramach spotkań będzie można dowiedzieć się m.in. o świadczeniach przysługujących pracownikowi, który uległ wypadkowi w pracy oraz sposobach radzenia sobie z mobbingiem i łamaniem praw pracowniczych - informuje poseł Michał Jach. - Przedsiębiorcy uzyskają ponadto informacje o prawach i obowiązkach pracowników. Dowiedzą się też jakie dokumenty powinny zostać sporządzone przy przyjmowaniu pracownika albo w jaki sposób należy przystosować zakład pracy do obowiązujących przepisów.
Od blisko roku w biurze poselskim posła Michała Jacha bezpłatnych porad udziela również prawnik. - Zainteresowanie poradami jest ogromne - przyznaje dyrektor biura posła Michała Jacha Tadeusz Sowa. - W związku z tym prowadzimy od jakiegoś czasu telefoniczną rejestrację tak, aby nikt nie odszedł z kwitkiem. Mamy nadzieję, że z równie wysokim zainteresowaniem spotkają się porady z zakresu bhp.
    md - 09.11.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©