ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8810

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Stargard. On chce zmian!
Przewodniczący Rady Miejskiej w Stargardzie Wiesław Masłowski został szefem powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości.

- Doświadczony samorządowiec, cieszący się uznaniem wielu środowisk, osoba rzeczowa, sprawdzona o skonkretyzowanych poglądach i twardo stąpająca po ziemi – tak o przewodniczącym struktur PiS w powiecie stargardzkim wypowiada się poseł Michał Jach. - Jest w naszym mieście i regionie lider z prawdziwego zdarzenia – to niewątpliwie Michał Jach – przyznaje Wiesław Masłowski. - Mam nadzieję, że również dzięki mojej osobie i wsparciu uda nam się stworzyć pozytywny klimat wokół naszej partii, często zniekształcany i dezawuowany przez media.
Wiesław Masłowski deklaruje otwartą i merytoryczną pracę z zarządem oraz komitetami powiatowymi PiS w Stargardzie. Zapowiada konsolidację oraz wzmocnienie struktur w terenie. - Mogę zapewnić, że wyjdziemy do stargardzian z wieloma, ciekawymi inicjatywami. Ta funkcja to oczywiście dodatkowy obowiązek i wyzwanie ale jestem przekonany, że uda mi się sprawdzić w nowej roli – dodaje.
Wiesław Masłowski ma 55 lat. Radny Rady Miejskiej w kadencji 2010 - 2014. Aktualnie przewodniczący Rady Miejskiej i członek komisji gospodarczej w Stargardzie Szczecińskim.


    Damian Maligłówka - 31.10.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©