ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8231

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
PiS-em rządzi Wilk

Nowym przewodniczącym struktur Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie oraz powiecie stargardzkim jest radny Zdzisław Wilk.
- Z całego serca życzę Ci wielu sukcesów. Jestem przekonany, że dasz sobie radę. - W ten oto sposób pogratulował nowo wybranemu przewodniczącemu, ustępujący z tego stanowiska poseł Michał Jach
.

Sprawujący dotychczas funkcję przewodniczącego struktur Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie poseł Michał Jach tak wyraża się o swoim nowym następcy: - Nietuzinkowy, pełen werwy i charyzmy. Przede wszystkim koleżeński, łatwo nawiązujący kontakty i szczery, a przy tym stanowczy oraz bezpośredni. Jestem przekonany, że podoła nowemu wyzwaniu.
- Konsolidacja struktur, zaangażowanie, otwarcie na nowe pomysły i współpraca na wielu płaszczyznach. To mój priorytet - przyznaje nowy przewodniczący Zdzisław Wilk. - Dla mnie zawsze był, jest i będzie najważniejszy człowiek. Później poglądy i przekonania. Tak się składa, że od lat mam te prawicowe. Z PiS-em jest mi po prostu po drodze.

- Przejmując tę funkcję chciałbym przede wszystkim podziękować mojemu poprzednikowi – podsumował na zakończenie Zdzisław Wilk. - Michał zrobiłeś i nadal robisz dla PiS-u w Stargardzie kawał wielkiej roboty !

Sekretarzem partii został Przemysław Sulecki. Natomiast Monice Kieliszak, radnej Rady Miejskiej w Stargardzie, powierzono funkcje skarbnika.
Oprócz nowego szefa PiS w Stargardzie Zdzisława Wilka, Moniki Kieliszak i Przemysława Suleckiego w zarządzie powiatowym struktur Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie Szczecińskim zasiadają Tadeusz Sowa, Wiesław Masłowski, Waldemar Sadoch i Bogdan Terebecki.

    Damian Maligłówka - 03.10.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©