ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8320

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Zaufali Wilkowi

Zdzisław Wilk, radny Rady Miejskiej, został ponownie przewodniczącym Komitetu Terenowego nr 3 Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie.

W wyborach uczestniczyło blisko 40 członków Komitetu Terenowego, jednego z trzech funkcjonujących w Stargardzie. Gościem spotkania był poseł Michał Jach, który w kilku ciepłych słowach podziękował członkom i przewodniczącemu za solidną pracę w trakcie ostatnich dwóch lat. - Jesteście bardzo prężnie działającym komitetem, o czym świadczy choćby wasza wysoka frekwencja podczas tych wyborów – przyznał poseł Michał Jach. - Dziękuję Zdzisławowi Wilkowi za świetną współpracę i ogromne zaangażowanie, członkom zarządu oraz wszystkim członkom Komitetu Terenowego nr 3 za poświęcenie, wspólnie spędzony czas i pracę na rzecz Prawa i Sprawiedliwości, partii która jest nam po prostu najbliższa poglądowo i ideowo, z którą nie wstydzimy się utożsamiać.
Dalszą część spotkania zdominowały sprawy wyborcze. I tak do zarządu Komitetu Terenowego nr 3 „Stargard Południe” weszło 7 osób: Zdzisław Wilk, Maciej Sawczuk, Mariusz Smuga, Aleksandra Muszyńska, Elżbieta Koczorowska, Anna Rzepecka i Adam Kalinowski. Punktem kulminacyjnym spotkania był wybór przewodniczącego Komitetu, którym ponownie okazał się radny Rady Miejskiej Zdzisław Wilk. - Jest mi niezmiernie miło, że po raz drugi członkowie Komitetu nr 3 PiS w Stargardzie obdarzyli mnie swoim zaufaniem – przyznaje Zdzisław Wilk. - Chciałbym przy tym serdecznie podziękować członkom zarządu, którzy dotychczas bardzo owocnie pracowali. Jednocześnie wiążę też duże nadzieje na dalszą, bardzo udaną współpracę z nowo wybranymi członkami zarządu i całym Komitetem na rzecz struktur Prawa i Sprawiedliwości oraz co najważniejsze, na rzecz  mieszkańców naszego miasta.

Zarząd Komitetu nr 3. Stoją od lewej: Adam Kalinowski, Anna Rzepecka, Zdzisław Wilk - przewodniczący, Aleksandra Muszyńska,   Mariusz  Smuga, Elżbieta Koczorowska i Maciej Sawczuk.
    md, fot. Tadeusz Surma - 08.09.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©