ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8793

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Kto nie był niech żałuje...

Członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości tradycyjnie, jak każdego roku, spotkali się na wspólnej, plenerowej imprezie. Było mnóstwo pysznego jedzenia i dobrej zabawy przy znakomitej, pięknej aurze. Tym razem spotkaliśmy się w malowniczej Wisoli nieopodal Ińska.

Nietypowa „majówka” z wielu różnych przyczyn odbyła się dopiero w ostatni weekend lipca. Na wypad do Wisoli skusiło się blisko pięćdziesiąt osób. W spotkaniu uczestniczył poseł na Sejm Michał Jach, miejscy, powiatowi i gminni samorządowcy Prawa i Sprawiedliwości. Była także liczna grupa młodzieży, przybyły też rodziny z dziećmi, a także seniorzy. Duża rozpiętość wiekowa nie przeszkodziła we wspólnej zabawie i rywalizacji sportowej, o którą zadbali organizatorzy. – Dziękuję wszystkim za tak liczne uczestnictwo i bardzo sympatycznie spędzony wspólnie czas – przyznał poseł Michał Jach. – Fajnie jest tu widzieć was wszystkich razem, porozmawiać z wami i powspominać. Takie chwile zawsze pamięta się na długo. 
Dobra zabawa przy ognisku trwała do późnych godzin popołudniowych. – Mam nadzieję, że w tym samym gronie, a może jeszcze większym, spotkamy się tutaj za rok – dodał Michał Jach.

    md - 10.08.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©