ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8827

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Przyjdź i spotkaj się z agentem
W imieniu oddziału Klubu Gazety Polskiej w Stargardzie zapraszamy na otwarte spotkanie z posłem Tomaszem Kaczmarkiem, znanym również jako „Agent Tomek”, które odbędzie się 20 czerwca o godz. 17.00 w Sali Domu Kultury Kolejarza.

Tomasz Kaczmarek to były funkcjonariusz policji i Centralnego Biura Antykorupcyjnego, z wykształcenia socjolog. Jest posłem VII kadencji z ramienia PiS. Kojarzony głównie z medialnie głośnymi akcjami CBA dotyczącymi m.in. posłanki Beaty Sawickiej i Weroniki Marczuk oraz willi w Kazimierzu Dolnym. 
Największe afery ostatnich lat, kulisy władzy i nie tylko będą głównymi ale nie jedynymi tematami spotkania z jak ochrzciła go prasa Jamesem Bondem IV RP. Wstęp na spotkanie wolny.
Pierwotnie Tomasz Kaczmarek miał przyjechać do Stargardu 7 maja. Niestety, w ostatniej chwili parlamentarzysta odwołał spotkanie, gdyż tego dnia zmuszony został pozostać w Warszawie.- Wszystko jest już dograne, a spotkanie tym razem dojdzie do skutku - przyznaje szef Klubu Gazety Polskiej w Stargardzie Tadeusz Sowa. - Zapraszam wszystkich bardzo gorąco.
Niedawno 
w Stargardzie na zaproszenie Klubu przebywał prof. Marek Chodakiewicz, który promował swoją ostatnią książkę pt. "Między Wisłą a Potomakiem".

    md - 12.06.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©