ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8413

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Poseł podziękował strażakom

W Stargardzkim Centrum Kultury odbyły się uroczystości z okazji obchodów Dnia Strażaka. Było podniośle ale przede wszystkim wesoło. Kilkudziesięciu strażaków otrzymało medale, listy gratulacyjne i awanse na wyższe stopnie.

Spotkanie strażaków z komendantem oraz przedstawicielami lokalnego samorządu rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie w trakcie kilku przemówień podkreślono wartość i znaczenie istnienia straży pożarnej nie tylko w naszym lokalnym społeczeństwie. - Mija już 20 lat działalności Państwowej Straży Pożarnej – powiedział Wojciech Siergiej, komendant PSP w Stargardzie. - To krótki okres, jednak dla nas wszystkich bardzo ważny. Straż pożarna to nie tylko gaszenie pożarów, ale również walka z innymi żywiołami. Za te wszystkie chwile, dobre i złe dziękuję wszystkim strażakom. Dziękuję również za wsparcie samorządowi, dzięki któremu możemy pochwalić się bardzo dobrym i nowoczesnym sprzętem. Kilkudziesięciu strażakom, przybyłym na uroczystość, wręczono złote medale, listy gratulacyjne oraz awansowano na wyższe stopnie i stanowiska służbowe. 

Na obchody Dnia Strażaka do SCK został zaproszony również poseł Prawa i Sprawiedliwości Michał Jach.

Parlamentarzysta oprócz licznych gratulacji życzył strażakom przede wszystkim tylu powrotów ilu wyjazdów. - Podziwiam was za odwagę, solidność i hart ducha – przyznał poseł Michał Jach. - Życzę wam przede wszystkim wszelkiej pomyślności, oraz tego aby praca sprawiała wam wiele satysfakcji, a wdzięczność społeczności zawsze jej towarzyszyła.

    md, fot. Tadeusz Surma - 09.05.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©