ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8498

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Puchary od posła dla drugoligowców
W obecności ponad setki osób zakończono XI już edycję Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Podczas gali wręczania nagród obecny był Tadeusz Sowa - dyrektor biura posła Michała Jacha, który w imieniu stargardzkiego parlamentarzysty wręczał puchary za trzy pierwsze miejsca w II lidze. 

Rozgrywki HALP są największymi w mieście i jednymi z największych w województwie. W XI edycji, w ramach gier w czterech ligach, rywalizowało 40 drużyn, w tym kilka debiutujących. Odbyło się w sumie 360 spotkań, w których strzelono 2905 bramek. Liczba zawodników zgłoszonych do rozgrywek przekroczyła granicę 500.  Sędziowie pokazali w XI edycji 17 czerwonych i 29 żółtych kartek.
 

Podczas imprezy w klubie Piccolo poszczególne zespoły i zawodników nagradzali przedstawiciele „Dziennika Stargardzkiego” - od trzech lat organizatora rozgrywek. Gratulacje dla najlepszych złożyli też zastępca prezydenta miasta Rafał Zając, zaś w imieniu posła Michała Jacha dla trzech najlepszych drużyn II ligi puchary wręczał dyrektor biura Tadeusz Sowa. – W imieniu posła gratuluję wszystkim zespołom i zawodnikom osiągniętych wyników, życząc jeszcze lepszej postawy w przyszłym sezonie. Rozgrywki HALP to świetna inicjatywa oraz znakomita forma spędzenia wolnego czasu na sportowo – przyznał Tadeusz Sowa.  
Mistrzem HALP został Klinkier Grzelak, wśród oldbojów numerem 1 okazała się po raz kolejny Kręgielnia Rondo. Specjalnym wyróżnieniem nagrodzono pierwszoligową ekipę Papirusu II, która w rozgrywkach uczestniczyła najmniej liczną, bo raptem 9-osobową kadrą.
 
    md, "Dziennik Stargardzki", fot. Tadeusz Surma - 04.04.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©