ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8757

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
W STARGARDZIE RUSZA NOWY KLUB
W niedzielę 4 marca w salce kościoła parafialnego Chrystusa Króla na os. Chopina odbędzie się spotkanie osób, które chcą wstąpić w szeregi Klubu Gazety Polskiej. Trzy dni później zostanie przeprowadzone pierwsze spotkanie założycielskie.

Sympatycy i członkowie klubów skupieni są wokół „Gazety Polskiej”, piśmie o profilu prawicowo-konserwatywnym, publikującym artykuły dotyczące potencjalnych nieprawidłowości we wszystkich strefach życia publicznego. Znaczne miejsce zajmują też tematy związane z historią Polski. Przedstawiane są między innymi sylwetki żołnierzy Armii Krajowej i ofiar komunistycznego aparatu represji. W publicystyce „Gazety Polskiej” często poruszane są zagadnienia dekomunizacji i lustracji osób publicznych.
To właśnie czytelnicy „Gazety Polskiej” tworzą lokalne kluby dyskusyjne, zwane Klubami Gazety Polskiej, organizujące projekcje filmów oraz spotkania z politykami, dziennikarzami, publicystami i pisarzami z nurtu prawicowego. I tak również ma być w Stargardzie.
Już 7 marca w Sali Domu Kultury Kolejarza o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze zebranie założycielskie i wyborcze Klubu Gazety Polskiej. Na zebraniu będą obecni między innymi dziennikarka Gazety Polskiej Katarzyna Pawlak oraz Paweł Piekarczyk, który urozmaici spotkanie występem artystycznym. Zapraszamy wszystkich sympatyków oraz osoby, które chcą wstąpić w szeregi klubu. Wszelkie informacje oraz szczegóły dotyczące klubu „GP” udzielane są pod numerem 606 49 76 44.
    md - 03.03.2012
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©