ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8425

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
PiS ma posła ze Stargardu! Michał Jach dziękuje wyborcom.
Michał Jach będzie ponownie zasiadał w ławach parlamentu. Nasz kandydat zdobył mandat poselski uzyskując ponad 4 tysiące głosów.

Z ramienia Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu dostali się jeszcze Joachim Brudziński oraz Leszek Dobrzyński. – To była trudna kampania, zważywszy na fakt, że PiS w okręgu szczecińskim nie cieszy się sporym poparciem – mówi Michał Jach. – Uczynię jednak wszystko, by to zmienić. Chcę jak najlepiej sprawować swój mandat, być blisko ludzi, blisko ich spraw i problemów, a przede wszystkim brać udział we wszelkich inicjatywach służących dobru całego regionu.
Michał Jach obejmie oficjalnie mandat posła 8 listopada podczas zwołanego na ten dzień posiedzenia obu izb parlamentu.


Serdecznie dziękuję wszystkim wyborcom, którzy 9 października postanowili oddać na mnie głos. To dla mnie  ogromny zaszczyt reprezentować po raz drugi Stargard i nasz region w parlamencie. Podziękowania kieruję także do członków mojego komitetu KW Prawo i Sprawiedliwość za zaufanie i wspieranie mnie w trudnych momentach. Chcę również pogratulować wyników moim konkurentom.  Jako poseł deklaruję aktywną i uczciwą pracę na rzecz rozwoju miasta i całego Pomorza Zachodniego. Państwa głosy to olbrzymie wyróżnienie, ale jednocześnie duża odpowiedzialność. Uczynię wszystko, aby przez te najbliższe cztery lata Waszego zaufania nie zawieść.

 

                                                                 Z poważaniem Michał Jach

    md - 14.10.2011
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©