ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8231

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Jach wygrywa debatę w Szczecinie
Michał Jach wygrał ten pojedynek na punkty – stwierdzili zgodnie sympatycy PiS po debacie wyborczej, która odbyła się niedawno w Szczecinie.

Debata z udziałem Michała Jacha oraz Arkadiusza Litwińskiego i Dariusza Wieczorka miała miejsce szczecińskim hotelu Radisson Blu. Konfrontację poprzedziło tzw. ważenie, a politycy przynieśli ze sobą gadżety, które charakteryzują ich cele w polityce. Kandydaci do Sejmu wymienili też swoje ulubione sporty. 


Zdaniem komentatorów debata była zacięta, ale rzeczowa. Publiczność oglądała  trzy wyrównane rundy, z których pierwsza dotyczyła odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzącego, druga wzajemnych pytań kandydatów, a trzecia była wolną rundą, gdzie każdy mógł zadawać pytania każdemu. Choć na koniec sędziowie ogłosili zwycięstwo wszystkich kandydatów, to według sympatyków PiS najlepiej zaprezentował się Michał Jach. – Był konkretny i rzeczowy – przyznają. – Poza opanowaniem Michał Jach pokazał szeroką wiedzę z zakresu ekonomii i gospodarki. Dla nas, na tym ringu, był zwycięzcą.
    md - 04.10.2011
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©