ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8382

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Profesor Andrzej Zybertowicz w Stargardzie!

W sobotę 1 października w Domu Kultury Kolejarza odbędzie się spotkanie autorskie z doktorem habilitowanym Andrzejem Zybertowieczem, profesorem Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz byłym bliskim doradcą prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 specjalnie przygotowanym wykładem. W programie zaplanowano też debatę z udziałem publiczności. Przyjazd Andrzeja Zybertowicza wiąże się z promocją najnowszej książki znanego w kraju socjologa
pt. „ Pociąg do Polski, Polska do Pociągu”, którą będzie można nabyć.

Andrzej Zybertowicz pełnił funkcję dyrektora Instytutu Socjologii UMK w latach 1998-2006. Był również członkiem Komitetu Naukoznawstwa Polskiej Akademii Nauk. Od lipca do listopada 2007 był głównym doradcą ds. bezpieczeństwa państwa premiera Jarosława Kaczyńskiego, a następnie tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Zainteresowania badawcze Andrzeja Zybertowicza dotyczą przede wszystkim socjologii wiedzy oraz “zakulisowych” wymiarów życia społecznego, ponadto komentuje w mediach bieżące wydarzenia polityczne. Wstęp na sobotnie spotkanie jest wolny.                  
    md - 28.09.2011
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©