ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8335

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
Michał Jach: "Kobylanka jak zawsze zachwyca"

Michał Jach, stargardzki kandydat Prawa i Sprawiedliwości odwiedził w niedzielę gminę Kobylanka, a dokładnie amfiteatr w Morzyczynie, gdzie uczestniczył w IX Jesiennym Jarmarku Wsi Zachodniopomorskiej „ Złota Dynia”.

Jarmark udał się wspaniale. Mimo nie najlepszej aury do Morzyczyna i nad jezioro Miediwie przyjechała liczna rzesza stargardzian oraz okolicznych mieszkańców. Tradycyjnie już rozstrzygnięto konkurs na największa dynię. Były pokazy i prezentacje lokalnych kół gospodyń wiejskich, wypieków regionalnych i wyrobów rękodzielniczych.
W Morzyczynie zaprezentował się także Michał Jach. - Bardzo lubię to miejsce – przyznaje kandydat do Sejmu z ramienia  Prawa i Sprawiedliwości. - W ciągu ostatnich lat wiele się tu zmieniło, oczywiście na lepsze. Jest piękna infrastruktura, urocze deptaki, place zabaw dla dzieci, powstają ścieżki rowerowe i przede wszystkim są tu cudowni mieszkańcy. Mieszkańcy pełni pomysłów i przywiązani do tradycji, które warto pielęgnować właśnie poprzez takie imprezy.

Zdjęcia z jarmarku w fotogalerii

 

    md - 18.09.2011
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©