ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8473

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
„Marsz z pisakiem” rozpoczął oficjalną kampanię wyborczą PiS w Stargardzie
„Marsz z pisakiem” rozpoczął oficjalną kampanię wyborczą stargardzkich kandydatów do Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Było kolorowo, wesoło i bardzo optymistycznie. - Polacy, stargardzianie, wszyscy obywatele zasługują na więcej – przekonywał podczas przemówienia na ul. Wyszyńskiego Michał Jach, numer trzy na liście w okręgu szczecińskim.

Kilkudziesięciu członków i sympatyków PiS spotkało się we wtorek 13 września pod dębami w pobliżu Bramy Pyrzyckiej, by stamtąd wyposażeni w pisaki, flagi, koszulki, ulotki oraz baloniki udać się do centrum miasta.

Tam, na ulicy kardynała Stefana Wyszyńskiego, odbyło się oficjalne otwarcie kampanii Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu. Głównymi bohaterami dnia byli oczywiście nasi kandydaci: Michał Jach, Edward Kosmal oraz Janusz Bielewicz.


Symbolicznie i z konkretami

Rozpoczęcie kampanii miało również wymiar symboliczny. Przemaszerowaliśmy do serca miasta z miejsca, gdzie w rocznicę Katastrofy Smoleńskiej, między innymi z naszej inicjatywy i ku pamięci, zasadziliśmy dwa dęby. Natomiast do specjalnego kartonu, wrzuciliśmy pisaki, które przekażemy dzieciom z ubogich rodzin jednej z miejscowości powiatu stargardzkiego. Po trzecie w powietrze wypuściliśmy balony w biało i niebieskich kolorach, aby uniosły nasz program wyborczy do najodleglejszych zakątków powiatu stargardzkiego i całego okręgu, z którego startują nasi kandydaci.  

W trakcie oficjalnej prezentacji nasi kandydaci przedstawili swój program wyborczy. Przekonywali również mieszkańców oraz licznie zgromadzone media, że głos na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości ze Stargardu i powiatu stargardzkiego nie będzie zmarnowany.

    md - 13.09.2011
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©