ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8290

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
PiS oddał cześć Powstańcom Warszawskim
Już po raz ósmy kilkaset osób ze Szczecina, Stargardu i całego województwa spotkało się w minioną niedzielę w Szczecinie, by na Placu Lotników oddać cześć walczącym i poległym w Powstaniu Warszawskim, a także akcji „Burza”.

Było podniośle, nostalgicznie i bardzo śpiewająco. Już na samym wstępie każdy uczestnik spotkania otrzymał darmowy śpiewnik z polskimi pieśniami patriotycznymi. W trakcie imprezy przeprowadzono też konkursy, zarówno dla starszych jak i tych młodszych, sprawdzające ich wiedzę historyczną.

Odbył się także konkurs rysunkowy. Oprócz pokrzepienia ducha nie zabrakło też czegoś dla ciała, czyli skromnego poczęstunku w postaci chleba ze smalcem. Wśród zgromadzonych osób i gości, nie zabrakło czołowych działaczy Prawa i Sprawiedliwości z naszego województwa, osób starszych oraz młodzieży i dzieci. Szczególnie podobała się młodzież, która specjalnie na ten dzień ubrała się w mundury, w których walczyli powstańcy. W ten sposób zarówno poprzez ubiór oraz nastrój w postaci koncertu polskich pieśni patriotycznych udało się choć na chwilę oddać klimat tamtych dni. Całość imprezy poprzedziło wycie syren i minuta ciszy o godz. 17.00.
Stargard oraz stargardzkie struktury PiS na Placu Lotników w Szczecinie reprezentowali między innymi Irena Staszyńska, Zdzisław Wilk oraz Mariusz Smuga.

Zdjęcia ze wspólnego śpiewania, autorstwa kolegi Mariusza Smugi  w fotogalerii.
    md - 02.08.2011
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©