ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8475

Czytaj aktualności
Czytaj więcej w archiwum
"Polska jest jedna" w Stargardzie
Kilkudziesięciu posłów, senatorów i samorządowców Prawa i Sprawiedliwości przybyło do województwa zachodniopomorskiego w ramach akcji „Polska jest jedna”. Do Stargardu zawitali posłowie Jan Dziedziczak, Wojciech Zarzycki, senator Grzegorz Czelej były eurodeputowany Zbigniew Kuźmiuk.
 
Plan wizyty parlamentarzystów w Stargardzie był bardzo napięty. Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości, oprócz spotkania w Starostwie Powiatowym z członkiem zarządu Ireneuszem Rogowskim, wzięli udział w krótkim briefingu na ulicy Wyszyńskiego z udziałem dziennikarzy. Rozmawiali również z mieszkańcami Stargardu o najbardziej nurtujących ich problemach. – Staraliśmy się naszym gościom wypełnić czas do maksimum – mówi Michał Jach, przewodniczący powiatowych struktur PiS. – Zarówno z przedstawicielami lokalnych władz jak i mieszkańcami rozmawialiśmy o wielu ważnych sprawach. Parlamentarzyści z wielką uwagą wsłuchiwali się w tematy poruszane przez stargardzian. Musze przyznać, że nasi goście byli bardzo zaskoczeni ciepłym przyjęciem i tym co zobaczyli w Stargardzie. To było bardzo owocne spotkanie.
Późnym popołudniem Jan Dziedziczak, Wojciech Zarzycki, Grzegorz Czelej i Zbigniew Kuźmiuk udali się na kolejne spotkania tym razem z mieszkańcami Pyrzyc.


 
Dokładnie 13 maja w siedzibie Sejmu prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oraz parlamentarzyści partii zainaugurowali akcję pod hasłem "Polska jest jedna". W jej ramach do końca lipca br. politycy PiS odbędą szereg spotkań z mieszkańcami wszystkich województw kraju, podczas których będą rozmawiać nie tylko o rządach Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, ale także o programie Prawa i Sprawiedliwości.

    md - 25.06.2011
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©