ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Linki
Ilość odwiedzin (30 dni): 7417


Czas podsumowań. Wzmacniamy struktury!
      W auli Liceum Katolickiego odbyło się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości. A rozpoczęło się od bardzo smutnej wiadomości. Kilka dni temu zmarł nasz kolega Tadeusz Karpik, którego pamięć uczciliśmy minutą ciszy oraz modlitwą.
Czytaj więcej >>>
Barzkowice były nasze!
      Już tradycyjnie w trakcie odbywających się Targów Rolnych Agro Pomerania w Barzkowicach. swoje stoisko wystawiło Prawo i Sprawiedliwość ze Stargardu.Nasz namiot, do którego ustawiały się długie kolejki,cieszył się dużą popularnością!
Czytaj więcej >>>
Poseł Michał Jach dla Republiki: Budka pluje na własną ojczyznę
      Poseł Prawa i Sprawiedliwości Michał Jach był gościem Telewizji Republika. Rozmowa dotyczyła przegranego przez Autosan przetargu na autobusy dla Wojska Polskiego i skandalicznego wywiadu, który udzielił Borys Budka niemieckiej prasie.
Czytaj więcej >>>
Michał Jach:"Wojsko Polskie nawiązuje dziś do wielkich tradycji patriotycznych"
      To wojsko, które rozwija się we właściwym kierunku i - co mnie szczególnie cieszy - coraz ściślej nawiązuje do tej glorii z 1920 roku, do wielkich tradycji — powiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl Michał Jach, poseł PiS i przewodniczący sejmowej Komisji Obrony Narodowej.
Czytaj więcej >>>
Unijne fundusze płyną do Stargardu
      O kluczowych i ważnych inwestycjach w Stargardzie, które dzięki dotacjom unijnym powstaną niebawem w Stargardzie mówił poseł Michał Jach podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Stargardzkiemu parlamentarzyście w trakcie spotkania z mediami towarzyszyli wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Wilk oraz dyrektor Agencji Mienia Wojskowego w Szczecinie Monika Kieliszak.
Czytaj więcej >>>
W hołdzie bohaterom Powstania Warszawskiego
      Już tradycyjnie uroczystą mszą świętą w intencji poległych żołnierzy podziemia oraz tragicznie zmarłej ludności cywilnej, rozpoczęto w Stargardzie obchody 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. To ważne w dziejach polskiej historii wydarzenie od kilku lat obchodzone jest jako Narodowy Dzień Pamięci.
Czytaj więcej >>>
Czytaj więcej w archiwum aktualności
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 © Damian Maligłówka