ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 8641

Nowy adres strony
      Strona pod adresem pis.stargard.pl została zastąpiona stroną stargard.pis.org.pl zapraszamy na nową stronę i na FB
Czytaj więcej >>>
Spotkanie integracyjne 2018!
      W ubiegłą sobotę tj. 2 czerwca w Ciemniku obok Ińska odbyła się imprez integracyjna członków, sympatyków i przyjaciół Prawa i Sprawiedliwości ze Stargardu, Chociwla i Goleniowa. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Halina Szymańska - Szefowa Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy wraz z mężem. Uczestnikom dopisała pogoda i dobre humory. Zapraszamy już za rok😊 Zapraszam do galerii zdjęć i na FB.
Czytaj więcej >>>
Obchody 74. rocznicy bitwy pod Monte Cassino.
      W majowych uroczystościach pod pomnikiem 3. Dywizji Strzelców Karpackich, w związku z 74. rocznicą zdobycia wzgórza Monte Cassino przez 2. Korpus Polski gen. Andersa, wśród uczestników pielgrzymki zorganizowanej przed Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych, obecny był również Przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony Narodowej Poseł Michał Jach. Zapraszamy do galerii zdjęć i na FB.
Czytaj więcej >>>
Narodowy Dzień Zwycięstwa.
      8 maja br. na Międzynarodowym Cmentarzu Wojennym w Stargardzie, odbyły się obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa. Po odczycie historycznym, złożeniu Apelu Pamięci i salwie honorowej złożone zostały kwiaty i zapalano znicze na mogiłach poległych żołnierzy. W imieniu posła Sejm RP Michała Jacha kwiaty złożyła pani Małgorzata Bojarska wraz z Przewodniczącym PiS Stargard panem Zdzisławem Wilk. Narodowy Dzień Zwycięstwa to stosunkowe nowe święto, upamiętniające zakończenie II Wojny Światowej w Europie. Sejm RP, 24 kwietnia 2015 roku, przyjął ustawę o Narodowym Dniu Zwycięstwa, która jednocześnie zniosła Narodowe Święto Zwycięstwa i Wolności.
Czytaj więcej >>>
Porozmawiajmy o Polsce - Marianowo, Warnice.
      Komitet Powiatowy Prawo i Sprawiedliwość ul. Słowackiego 11 73-110 Stargard pis.stargard@gmail.com Zaprasza na spotkanie w dniu 23.05.2018r. o godz. 17.00 w Domu Strażaka - ul. Stargardzka 55; Marianowo w dniu 23.05.2018r. o godz. 19.00 w Remizie Strażackiej - Warnice 36 z cyklu „Porozmawiajmy o Polsce” z udziałem Posła na Sejm RP Michała Jacha Posła na Sejm RP Artura Szałabawki Posła na Sejm RP Krzysztofa Zaremby Dotyczące problemów dotykających Waszego regionu. Serdecznie zapraszamy!
Czytaj więcej >>>
2 maja Dzień Flagi!
      2 maja w Polsce jest obchodzony Dzień Flagi. To święto państwowe – zostało ustanowione uchwałą Sejmu w 2004 roku, by propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w całym kraju odbyło się wiele uroczystości. Członkowie Prawa i Sprawiedliwości w Stargardzie i w powiecie stargardzkim rozdawali mieszkańcom flagi oraz ulotki informujące o znaczeniu i pochodzeniu braw narodowych.
Czytaj więcej >>>
Czytaj więcej w archiwum aktualności
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©