ul. Słowackiego 11, I piętro
73-110 Stargard
tel. 91 834 18 29

Polecamy
Ankieta
Na jakie ugrupowanie zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Stargardzie?
Prawo i Sprawiedliwość
PO
Kukiz 15
.Nowoczesna
PSL
SLD
Linki


Ilość odwiedzin (30 dni): 21976

Prezydent Duda w Choszcznie
      Prezydent Duda w Choszcznie: Dziękuję za Wasz trud i pracę dla Polski
Czytaj więcej >>>
"Dzień Kobiet" w Gminie Dolice.
      Z okazji "Dnia Kobiet" delegacja Prawa i Sprawiedliwości odwiedziła mieszkanki Gminy Dolice w świetlicy w Przewłokach. Pozdrowienia od Posła na Sejm RP pana Michała Jacha przekazał Pan Adam Kalinowski. Wszystkim uczestnikom towarzyszyła wspaniała atmosfera. Panie doskonale się bawiły przy śpiewie i akompaniamencie zespołu Kalina z Dolic. W zabawie udział wzięli członkowie i sympatycy PiS Panie Przewodnicząca Komitetu nr 3 Ela Koczorowska, Iwona Smółka Jolanta Babiec, Anna Żuk, Karolina Kalinowska z synem Bartkiem, Karolina Kalinowska, Wiesława Kalinowska oraz Panowie Tomek Skibiński, Andrzej Kalinowski Ryszard Kalinowski oraz Dawid Podoła. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym Paniom życząc dużo zdrowia, szczęścia i radości na co dzień nie tylko od święta.
Czytaj więcej >>>
Dzień Kobiet 2018!
      Szanowne Panie, w Dniu Waszego Święta składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, szczęścia, miłości i Bożej opieki. Niech Wasze życie pełne będzie dobrych ludzi i pozytywnych emocji. To dzięki Wam Drogie Żony, Mamy, Babcie, Siostry, Córki i Przyjaciółki nasza Ojczyzna zawsze mogła liczyć na oddanie i poświecenie w trudnych dziejowych momentach. Z Wami – Polska jest silna, piękna i ciągle pełna rodzinnego ciepła. Serdecznie dziękujemy za wszystko co wnosicie w Wasze rodziny, sąsiedztwo, społeczeństwo i naród. Długich lat w zdrowiu i miłości! Zarząd Komitetu Powiatowego Prawa i sprawiedliwości w Stargardzie
Czytaj więcej >>>
Zebranie komitetu Powiatowego Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie.
      Dnia 5 marca 2018r. odbyło się zebranie komitetu Powiatowego „Prawo i Sprawiedliwość” w Stargardzie.
Czytaj więcej >>>
Koncert Galowy XVI Kaziuków Wileńskich
      Dnia 04 marca 2018r. w SCK odbył się Koncert Galowy XVI Kaziuków Wileńskich organizowanych przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Stargardzie.
Czytaj więcej >>>
Minister Anna Zalewska o zmianach w szkolnictwie zawodowym.
      Dnia 20 lutego 2018r. w Szczecinie odbyła się konferencja nt.: "Współczesne szkolnictwo zawodowe. Współpraca szkół ze środowiskiem gospodarczym" w której uczestniczyli: Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska, Podsekretarz Stanu Maciej Kopeć i Kurator Oświaty Magdalena Zarębska - Kulesza.
Czytaj więcej >>>
Czytaj więcej w archiwum aktualności
Copyright Prawo i Sprawiedliwość w Stargardzie 2017 ©